Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny PO karierę samorządową zaczął od jazdy po pijanemu

Utworzony przez ahhaha, 23 listopada 2010 r. o 20:57
woda sodowa komuś uderzyła do główki , osobiście chcę pogratuować wszystkim którzy oddali swoje głosy na tego pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co takiego wielkiego....????? Czy żaden mądrala nigdy nie prowadził na drugi dzień samochodu?????? Po takiej nauczce napewno nigdy nie siądzie za kłókiem na drugi dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sztorm napisał:
woda sodowa komuś uderzyła do główki , osobiście chcę pogratuować wszystkim którzy oddali swoje głosy na tego pana.
No wiesz nic się nie stało jak twierdzą niektórzy. Ja widzę że tak jak piszesz niektórym uderza do głowy woda sodowa tak mocno że wykazuje 1,5 promila, ale nic się nie stało no przecież nikogo nie zabił. Swoją drogą tak trzymać Policjanci ! Mnie nigdy woda sodowa nie uderza do głowy bo nie piję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieładnie Panie Gozdziołko ,bardzo nieładnie.W ogóle kto na na kogoś takiego jak Pan głosował?Bardzo się dziwię.Chcieli ludzie to mają...prawdę.Radzę zapisać się raczej do AA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olaboga straszne rzeczy... napisał:
A co takiego wielkiego....????? Czy żaden mądrala nigdy nie prowadził na drugi dzień samochodu?????? Po takiej nauczce napewno nigdy nie siądzie za kłókiem na drugi dzień.
A gdyby kogoś zabił to też nic wiekiego? Dziwi mnie, że dla wielu ludzi prowadzenie auta po pijaku to nic strasznego a przecież każdy pijany ( 1,5 promila to sporo) jest potencjalnym zabójcą i nie ma znaczenia czy to poseł, radny, dyrektor czy inny. Piłeś, nie jedź albo weź sobie trzeźwego kierowcę. O tragedię nie jest trudno a później ktoś przezywa dramat przez taką głupotę i to zarówno sprawca jak i poszkodowany. Myslenie nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Myslenie nie boli." Powyższy cytat nie dotyczy Radnych, szczegolnie tych z PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca napisał:
"Myslenie nie boli." Powyższy cytat nie dotyczy Radnych, szczegolnie tych z PO.
Powyższy cytat dotyczy WSZYSTKICH niezależnie od tego do jakiej partii należą. Tylko idiota siada za kierownicę będąc pijanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Rady muszą być pijane. Rada Gminy w Konopnicy znowu ma Andrzeja D. i to po wyroku.
Poczytaj o Andrzeju D.: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20051021/LUBLIN/110210014 http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091028/NEWS01/229506771
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i PO karierze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...